E50 Winners

No.
   Winners List 2019
 1
  IDEAL HEALTHCARE SDN BHD
 2
  IFORTE INTELLIGENCE SDN BHD
 3
  ALYPZ SDN BHD
 4
  PROF MUHAYA EYE AND LASIK CENTRE SDN. BHD.
 5
  FUSIPIM SDN BHD
 6
  MY CO2 (KL) SDN. BHD.
 7
  EPE SWITCHGEAR (M) SDN BHD
 8
  VELSON PACKAGINGS SDN BHD
 9
  MAXWELL PHARMA SDN. BHD.
 10
  ASIA FOOD & BEVERAGE SDN BHD
 11
  SONICON CONSTRUCTION SDN BHD
 12
  GENERAL SYSTEMS ENGINEERING SDN BHD
 13
  ELHAJJ PRODUCTS SDN BHD
 14
  RESPACK MANUFACTURING SDN BHD
 15
  AZRAIZAT GLOBAL SDN BHD
 16
  BIG ONION FOOD CATERER SDN BHD
 17
  REKA SETIA INDUSTRIES SDN. BHD.
 18
  AVEREX TECHNOLOGY SDN. BHD.
 19
  TEMPERLITE INSULATION SDN. BHD.
 20
  ARBA TRAVEL & TOURS SND BHD
 21
  OMINENT SDN BHD
 22
  ACESTAR SDN BHD
 23
  NAKADA GROUP (M) SDN BHD
 24
  ZIQ BAKERY & CAKES SDN. BHD.
 25
  UPSTREAM DOWNSTREAM PROCESS & SERVICES SDN BHD
 26
  CARDZONE SDN. BHD.
 27
  FOREST HOUSE SDN. BHD.
 28
  SWIFT BRIDGE TECHNOLOGIES (M) SDN BHD
 29
  GLOCAL TRAVEL & TOURS SDN BHD
 30
  UIS TECHNOLOGIES SDN BHD
 31
  ARKISCAPE SDN BHD
 32
  LEVER E & E SDN BHD
 33
  VG OFFSHORE CONTAINERS INTERNATIONAL (M) SDN. BHD.
 34
  KONSORTIUM BUMI CONSULTANTS AND SERVICES SDN. BHD.
 35
  CARGOMIND SDN. BHD.
 36
  KAIZHUIN PACK SDN BHD
 37
  GSE-M TECHNOLOGY SDN BHD
 38
  ORIGIN INTEGRATED STUDIOS SDN BHD
 39
  CAVICO (M) SDN. BHD.
 40
  PALM FIBER SDN BHD
 41
  JAYA NETS SDN BHD
 42
  YJACK TECHNOLOGY SDN BHD
 43
  VERTEX CENTRAL INDUSTRIES SDN BHD
 44
  LIFESTYLE VENTURES SDN BHD
 45
  TERAS SATUNIAGA HOLDINGS SDN BHD
 46
  GAIA PLAS SDN BHD
 47
  HAIRCRAFTER INTERNATIONAL SDN BHD
 48
  WEALTH IQ NETWORK SDN. BHD.
 49
  S.A FITRA SDN BHD
 50
  JIBBY FOOD OUTLET SDN BHD

No.
   Winners List 2017
 1
  HARTA MAINTENANCE SDN. BHD.
 2
  BUILTECH PROJECT MANAGEMENT SDN BHD
 3
  RESPACK MANUFACTURING SDN. BHD.
 4
  CLPG PACKAGING INDUSTRIES SDN BHD
 5
  TIDY NON-WOVEN SDN. BHD.
 6
  MKRS BUMI (M) SDN BHD
 7
  BIG ONION FOOD CATERER SDN BHD
 8
  THE ORIGIN FOODS SDN. BHD.
 9
  EVER DELICIOUS FOOD INDUSTRIES SDN. BHD.
 10
  XPRINT SDN BHD
 11
  NATURAL WELLNESS HOLDINGS (M) SDN BHD
 12
  ABRAND FOOD MANUFACTURING SDN BHD
 13
  SWEETKISS FOOD INDUSTRIES SDN BHD
 14
  LYBASE SDN BHD
 15
  ORISS SDN. BHD.
 16
  FUSIPIM SDN BHD
 17
  PROEIGHT SDN BHD
 18
  AVIALITE SDN. BHD.
 19
  VG OFFSHORE CONTAINERS INTERNATIONAL (M) SDN. BHD.
 20
  GREENDEX SDN. BHD.
 21
  KSUTAMA1 STORES SDN BHD
 22
  WAWASAN AGROLIPIDS SDN BHD
 23
  K.H.H. DOUBLE LION FRUIT JUICE MFG. SDN BHD
 24
  AL PINE UTULITY SERVICES SDN BHD
 25
  PLAZA MERDEKA HOLDING SDN BHD
 26
  TUXURI SDN BHD
 27
  ROTIBOY BAKESHOPPE SDN. BHD.
 28
  UPSTREAM DOWNSTREAM PROCESS & SERVICES SDN BHD
 29
  HERNAN CORPORATION SDN BHD
 30
  ARBA TRAVEL & TOURS SND BHD
 31
  MANAGEPAY SERVICES SDN BHD
 32
  UTAS MAJU SDN BHD
 33
  TEMPERLITE INSULATION SDN BHD
 34
  ST TIEW DENTAL GROUP SDN. BHD.
 35
  RESEPI ARENA SDN BHD
 36
  SWISS LAB BIOTECH SDN BHD
 37
  JOVEN ELECTRIC CO SDN. BHD.
 38
  TONN CABLE SDN BHD
 39
  TASTIWAY SDN BHD
 40
  EPE SWITCHGEAR (M) SDN BHD
 41
  MIXBOX FURNITURE INDUSTRIES SDN. BHD.
 42
  MUTIARA TEKNOLOGI (M) SDN BHD
 43
  PLAY INTERACTIVE SDN BHD
 44
  LINTRAMAX (M) SDN BHD
 45
  AMLION TOOTHPASTE MFG SDN. BHD.
 46
  LEVER E & E SDN BHD
 47
  MING FENG MARKETING (M) SDN BHD
 48
  MERANTI FURNITURE SDN BHD
 49
  D'AMANTE(M) SDN.BHD
 50
  FURLEY BIOEXTRACTS SDN BHD

No.
   Winners List 2016
 1
  IX Telecom Sdn Bhd
 2
  Hexa Food Sdn Bhd
 3
  Top-Mech Provincial Sdn Bhd
 4
  Koyoko MP Sdn Bhd
 5
  PRM Foods & Marketing Sdn. Bhd.
 6
  Siti Khadijah Apparel Sdn Bhd
 7
  ST Tiew Dental Group Sdn Bhd
 8
  Sin Sing Coffee Sdn. Bhd.
 9
  Exis Tech Sdn. Bhd.
 10
  MY CO2 Sdn. Bhd.
 11
  Malaysian Yoghurt Company Sdn Bhd
 12
  Taman Buaya Langkawi Sdn Bhd
 13
  AXP Solutions Sdn. Bhd.
 14
  Utas Maju Sdn. Bhd.
 15
  Ideal Health Care Sdn. Bhd.
 16
  Lesoshoppe Sdn Bhd
 17
  The Cookies Factory Sdn. Bhd.
 18
  VG Offshore Containers International (M) Sdn Bhd
 19
  Rohana Nursery & Trading Sdn. Bhd.
 20
  Fire Fighter Industry Sdn. Bhd.
 21
  Intensive Energy Sdn Bhd
 22
  Star Medik Sdn. Bhd
 23
  xPrint Sdn Bhd
 24
  JF Microtechnology Sdn Bhd
 25
  EPE Switchgear (M) Sdn. Bhd.
 26
  MTS Fibromat (M) Sdn Bhd
 27
  Fuciphagus Agritech Sdn Bhd
 28
  ProEight Sdn Bhd
 29
  Wawasan Agrolipids Sdn. Bhd.
 30
  ExcelVite Sdn. Bhd.
 31
  Paradigm Precision Components Sdn. Bhd.
 32
  Syarikat Hang Tuah dn. Bhd.
 33
  ICE Petroleum Engineering Sdn Bhd
 34
  Airestec Sdn. Bhd.
 35
  Exact Engineering Sdn. Bhd.
 36
  UNIC Leisure Transtour Sdn Bhd
 37
  Furutec Electrical Sdn. Bhd.
 38
  Upstream Downstream Process & Services Sdn Bhd
 39
  Innochems Technologies Sdn. Bhd.
 40
  SNO Architects Sdn Bhd
 41
  Ranaco Marine Sdn. Bhd.
 42
  CSK Murni Services Sdn. Bhd.
 43
  Dinastia Jati Sdn. Bhd.
 44
  Biovista Lifescience Sdn. Bhd.
 45
  Teong Huat Medical Sdn Bhd
 46
  Defence Services Sdn. Bhd.
 47
  Lever E&E Sdn Bhd
 48
  Amn Fabricare Services Sdn. Bhd.
 49
  Three-OPP (M) Sdn Bhd
 50
  Primelux Energy Sdn. Bhd.

No.
   Winners List 2014
 1
  Tankquip Resources Sdn Bhd
 2
  Benithem Sdn Bhd
 3
  Loh Guan Lye Specialist Centre
 4
  Malaysian Formula Bikes Sdn Bhd
 5
  Tess Innovation Sdn Bhd (Formerly known as Tri Excel Systems Sdn Bhd)
 6
  Life Water Industries Sdn Bhd
 7
  Attractive Venture (JB) Sdn Bhd
 8
  xPrint Sdn Bhd
 9
  KLSMC Stem Cells Sdn Bhd
 10
  PRISM Integrated Sdn Bhd
 11
  Tujuan Gemilang Sdn Bhd
 12
  Gamat Emas Sdn Bhd
 13
  PRM Foods & Marketing Sdn Bhd
 14
  Geomatika Edugroup Sdn Bhd
 15
  Amat Sinar Sdn Bhd
 16
  Elektro Serve (Malaysia) Sdn Bhd
 17
  Furutec Electrical Sdn Bhd
 18
  Damini Corporation Sdn Bhd
 19
  Strateq Sdn Bhd (Formerly known as Kompakar Inc. Berhad)
 20
  LC Merchandising Sdn Bhd
 21
  Paradigm Precision Components Sdn Bhd
 22
  SNO Architects Sdn Bhd
 23
  Hadid Engineering (M) Sdn Bhd
 24
  TMM Engineering Services Sdn Bhd
 25
  Suria Component Manufacturing (M) Sdn Bhd
 26
  Flir Asia Sdn Bhd
 27
  AXP Solutions Sdn Bhd
 28
  Piasau Gas Sdn Bhd
 29
  Tekno Logam Sdn Bhd
 30
  Ideal Healthcare Sdn Bhd
 31
  Ranaco Marine Sdn Bhd
 32
  RB Solutions Sdn Bhd
 33
  VG Offshore Containers International (M) Sdn Bhd
 34
  Ligetech Automation Sdn Bhd
 35
  Swift Solutions MSC Sdn Bhd (formerly known as Swift MSC Sdn Bhd)
 36
  KFM Holdings Sdn Bhd
 37
  HHI Power Sdn Bhd
 38
  BHIC Allied Defence Technology Sdn Bhd(Atlas Defence Technology Sdn Bhd)
 39
  Road Asphalt Sdn Bhd
 40
  Efficient Technology Sdn Bhd
 41
  Builtech Project Management
 42
  Caidmark Sdn Bhd
 43
  A-Transglobal Logistics Sdn Bhd
 44
  Ever Delicious Food Industries Sdn Bhd
 45
  IPM Engineering Sdn Bhd
 46
  Tidy Non-Woven Sdn Bhd
 47
  Magic Foods Sdn Bhd
 48
  Utas Maju Sdn Bhd
 49
  Dinastia Jati Sdn Bhd
 50
  Al Pine Utility Services Sdn Bhd

No.
   Winners List 2013
 1
  SYM World Innovation Sdn Bhd
 2
  Dewina Food Industries Sdn Bhd
 3
  Furutec Electrical Sdn Bhd
 4
  Indkom Engineering Sdn Bhd
 5
  Penchem Technologies Sdn Bhd
 6
  My CO2 Sdn Bhd
 7
  Exis Tech Sdn Bhd
 8
  Lybase Sdn Bhd
 9
  Natural Health Farm Marketing (M) Sdn Bhd
 10
  Gading Kencana Sdn Bhd
 11
  Hajjah Aminah Food Industries Sdn Bhd
 12
  Magic Foods Sdn Bhd
 13
  Miaow Miaow Food Products Sdn Bhd
 14
  Trisystems Engineering Sdn Bhd
 15
  Vei Power Distribution (M) Sdn Bhd
 16
  PRM Foods & Marketing Sdn Bhd
 17
  Top-Mech Provincial Sdn Bhd
 18
  Megapadu Sdn Bhd
 19
  Selia-Tek Industries Sdn Bhd
 20
  KFM Holdings Sdn Bhd
 21
  X2 Sdn Bhd
 22
  Foxboro (Malaysia) Sdn Bhd
 23
  Tankquip Resources Sdn Bhd
 24
  SNO Architects Sdn Bhd
 25
  CMC Engineering Sdn Bhd
 26
  Nasmech Technology Sdn Bhd
 27
  Madura Industries Sdn Bhd
 28
  Geomatika Edugroup Sdn Bhd
 29
  Metro Driving Academy Sdn Bhd
 30
  Nets Printwork Sdn Bhd
 31
  The Cookies Factory Sdn Bhd
 32
  xPrint Sdn Bhd
 33
  Highbase Strategic Sdn Bhd
 34
  Ever Delicious Food Industries Sdn Bhd
 35
  Sweetkiss Food Industry Sdn Bhd
 36
  Sukimi Lube (M) Sdn Bhd
 37
  Esa Jurutera Perunding Sdn Bhd
 38
  AJM-Planning and Urban Design Group Sdn Bhd
 39
  Chua Hup Huat Sdn Bhd
 40
  Harta Maintenance Sdn Bhd
 41
  One Auto Worldwide (M) Sdn Bhd
 42
  Exact Engineering Sdn Bhd
 43
  HLA Associates Sdn Bhd
 44
  Pointray (Malaysia) Sdn Bhd
 45
  Ranaco Education & Training Institute Sdn Bhd
 46
  Kawalan Prima Sdn Bhd
 47
  Transmaris Techno-Sciences Sdn Bhd
 48
  Al Pine Utility Services Sdn Bhd
 49
  Encorp Construct Sdn Bhd
 50
  QAV Technologies Sdn Bhd

No.
   Winners List 2012
 1
  Eyecon Group Sdn Bhd (formerly known as HK Chan Optometrist Sdn Bhd)
 2
   Sydney Cake House Sdn Bhd
 3
   Goodnite Sdn Bhd
 4
   KFM Holdings Sdn Bhd
 5
   Sinar Jernih Sdn Bhd
 6
   Sym World Innovation Sdn Bhd
 7
   Hyrax Oil Sdn Bhd
 8
   Magnibridge Sdn Bhd
 9
   Myagri Eco-Biosciences Sdn Bhd
 10
   Adtech Malaysia Sdn Bhd
 11
  Reka Setia Playground Sdn Bhd
 12
   Safetyware Sdn Bhd
 13
   Kasugi Prima Sdn Bhd
 14
   KAT Technologies Sdn Bhd
 15
   CMC Engineering Sdn Bhd
 16
   Tekno Logam Sdn Bhd
 17
   Pointray (Malaysia) Sdn Bhd?
 18
   Dura-Mine Sdn Bhd
 19
   Delta Perdana Sdn Bhd
 20
   Natural Wellness Holdings (M) Sdn Bhd
 21
  Elyza's Home (M) Sdn Bhd
 22
   Esa Jurutera Perunding Sdn Bhd
 23
   Innovative Oilfield Services Sdn Bhd
 24
   Proeight Offshore Engineering Sdn Bhd
 25
   DNA Laboratories Sdn Bhd
 26
   System Consultancy Services Sdn Bhd
 27
   Permintex Sanko Technologies Sdn Bhd
 28
   Starkiss Food Corporation Sdn Bhd
 29
   Maxfame Technologies Sdn Bhd
 30
   Exact Engineering Sdn Bhd
 31
  Chestronics Sdn Bhd
 32
   Intellect Worldwide Sdn Bhd
 33
   SME Advisor Sdn Bhd
 34
   AJM-Planning and Urban Design Group Sdn Bhd
 35
   Advance Pact Sdn Bhd
 36
   CLPG Packaging Industries Sdn Bhd
 37
   Extra-Built (M) Sdn Bhd
 38
   Kawalan Prima Sdn Bhd
 39
   KIST Group Holdings Sdn Bhd
 40
   Pakatan Akitek Sdn Bhd
 41
  QSE Construction Sdn Bhd
 42
   LKT Food Industries Sdn Bhd
 43
   Triumphant Gallery Sdn Bhd
 44
   Trademarku Sdn Bhd
 45
   Arsea Consulting Engineers Sdn Bhd
 46
   Bharun & Associates Sdn Bhd
 47
   One-Tech (M) Sdn Bhd
 48
   Selia-Tek Industries Sdn Bhd
 49
   Hanitek Sdn Bhd
 50
   Amat Teknik Sdn Bhd

No.
   Winners List 2011
 1
   Matrix Flavours & Fragrances Sdn Bhd
 2
   Starkiss Food Corporation Sdn Bhd
 3
   Natural Health Farm Marketing (M) Sdn Bhd
 4
   Wellness Concept (M) Sdn Bhd
 5
   Walta Engineering Sdn Bhd
 6
   Intralink Techno Sdn Bhd
 7
   Exis Tech Sdn Bhd
 8
   Pacestar Industries Sdn Bhd
 9
   Yinpolin Agriculture Sdn Bhd
 10
   Gateway Option Sdn Bhd
 11
   SYM World Innovation Sdn Bhd
 12
   Pestech Sdn Bhd
 13
   Pat-Lin Communications Sdn Bhd
 14
   Farmtrac Malaysia Sdn Bhd
 15
   Arahe Solutions Sdn Bhd
 16
   Demand Options Sdn Bhd
 17
   Unitrack Equipment (M) Sdn Bhd
 18
   BizCODE Asia Sdn Bhd
 19
   Gading Kencana Sdn Bhd
 20
   Sawipac Sdn Bhd
 21
   Builtech Project Management Sdn Bhd
 22
   Tenaga Ulung Sdn Bhd
 23
   Transmaris Techno-Sciences Sdn Bhd
 24
   Trademarku Sdn Bhd
 25
   Pakatan Akitek Sdn Bhd
 26
   Can I.Interior Fit-Out Sdn Bhd
 27
   QAV Technologies Sdn Bhd
 28
   Attractive Venture (JB) Sdn Bhd
 29
   Transways Logistics (M) Sdn Bhd
 30
   Tarching Nippon (M) Sdn Bhd
 31
   Coraza Systems Malaysia Sdn Bhd
 32
   Uprise Elastic Webbing (Malaysia) Sdn Bhd
 33
   X International Imagix Experts
 34
   Moltec Precision Sdn Bhd
 35
   Synergistic Generation Sdn Bhd
 36
   Viceast Corporation Sdn Bhd
 37
   Siang Heng Plastic Ware Sdn Bhd
 38
   Camar Klasik Sdn Bhd
 39
   Kagayaku Logistics (M) Sdn Bhd
 40
   BioFact Life Sdn Bhd
 41
   YMWOO Corporation Sdn Bhd
 42
   AdrianYeo
 43
   Bina Integrated Industries Sdn Bhd
 44
   Reka Setia Playground Sdn Bhd
 45
   Tomei Gold & Jewellery Manufacturing Sdn Bhd
 46
   Coffeeland Sdn Bhd
 47
   Pantech Steel Industries Sdn Bhd
 48
   Xprint Sdn Bhd
 49
   Tauplene Industries Sdn Bhd
 50
   CareerXcell Sdn Bhd

No.
   Winners List 2010
 1
  Swift Energy Sdn Bhd
 2
  SNS Network (M) Sdn Bhd
 3
  IDimension MSC Sdn Bhd
 4
  Natural Health Farm Marketing (M) Sdn Bhd
 5
  Amlex Technology Sdn Bhd
 6
  UTS Technology Sdn Bhd
 7
  Myagri Eco-Biosciences Sdn. Bhd.
 8
  White Caf? Sdn Bhd
 9
  Gunung Rapat Hiong Piah Sdn. Bhd.
 10
  Cliff Ink Sdn Bhd
 11
  Skybus Ventures Sdn Bhd
 12
  Heng Hiap Industries Sdn. Bhd.
 13
  Pestech Sdn Bhd
 14
  Sym World Sdn Bhd
 15
  E-Wood Moulding (M) Sdn Bhd
 16
  Adrian Yeo & Co.
 17
  MTS Fibromat (M) Sdn Bhd
 18
  Prestasi Concrete Sdn Bhd
 19
  HK Comp Software Standards (M) Sdn Bhd
 20
  Linsun Engineering Sdn Bhd
 21
  Biofact Life Sdn Bhd
 22
  Transmaris Techno-Sciences Sdn Bhd
 23
  A&E Systems Sdn Bhd
 24
  Flexoprint (M) Sdn Bhd
 25
  QSE Construction Sdn Bhd
 26
  TrademarkU Sdn Bhd
 27
  PSB Decoration Sdn Bhd
 28
  Halagel (M) Sdn Bhd
 29
  Gateway Option Sdn Bhd
 30
  Jayonik Msc Sdn Bhd
 31
  Xprint Sdn Bhd
 32
  Datasonic Technologies Sdn Bhd
 33
  Arahe Solutions Sdn Bhd
 34
  AXP Solutions Sdn Bhd
 35
  P.A. Food Sdn Bhd
 36
  Moltec Precision Sdn Bhd
 37
  Acsuss Technologies Sdn Bhd
 38
  Salihin Consulting
 39
  Romstar Sdn Bhd
 40
  Centre for Content Creation
 41
  Adtech Malaysia Sdn Bhd
 42
  Viceast Corporation Sdn Bhd
 43
  Kedai Kasut You Sdn Bhd
 44
  Assess Products (M) Sdn Bhd
 45
  Oriental Fastech Manufacturing
 46
  Yong Fong Rubber Industries Sdn Bhd
 47
  Shapadu Energy Sdn Bhd
 48
  Vivid Business Sdn Bhd
 49
  R.N.E Consortium Sdn Bhd
 50
  World Prominence Sdn Bhd

No.
   Winners List 2009
 1
  Multi-B Sdn Bhd
 2
  Kewpump (M) Sdn Bhd
 3
  Device Semiconductor Sdn Bhd
 4
  Focal Manufacturing Sdn Bhd
 5
  Chek Hup Sdn Bhd
 6
  Symbiotica Speciality Ingredients Sdn Bhd
 7
  Skybus Ventures Sdn Bhd
 8
  Pestech Sdn Bhd
 9
  MM Vitaoils Sdn Bhd
 10
  Kingoya Enterprise Sdn Bhd
 11
  General System Engineering Sdn Bhd
 12
  iSentric Sdn Bhd
 13
  Twin Arrow Fertilizer Sdn Bhd
 14
  Sunway Creative Stones Sdn Bhd
 15
  ASCAP BUILDERS SDN BHD
 16
  Prestasi Concrete Sdn Bhd
 17
  Home Upholstery Industries Sdn Bhd
 18
  Exodus Sdn Bhd
 19
  Ideal Healthcare Sdn Bhd
 20
  ATSA Architects Sdn Bhd
 21
  Colform Sdn Bhd
 22
  Jesin Construction Sdn Bhd
 23
  Tiong Tat Printing Industry SdnBhd
 24
  D'Monte Childcare & Development (Sg. Nibong) Sdn Bhd
 25
  JF Microtechnology Sdn Bhd
 26
  CMC Engineering Sdn Bhd
 27
  Sun Tyre Industries Sdn Bhd
 28
  Gladron Chemicals Sdn Bhd
 29
  Sky Resources Sdn Bhd
 30
  Can.I Interior Fit-Out Sdn Bhd
 31
  Plusxpert Sdn Bhd
 32
  Lee Soon Seng Plastic Industries Sdn Bhd
 33
  Mega Labels & Stickers Sdn Bhd
 34
  Artmatrix Technology Sdn Bhd
 35
  SRT Building Systems Sdn Bhd
 36
  Protect Print Sdn Bhd
 37
  Kim Yam Trading & Cold Storage Products Sdn Bhd
 38
  Intellect Worldwide Sdn Bhd
 39
  TQS Management Sdn Bhd
 40
  Saiko Rubber (M) Sdn Bhd
 41
  Bioalpha International Sdn Bhd
 42
  Fetta Auto Part Industries (M) Sdn Bhd
 43
  Adrian Yeo & Co.
 44
  Puncak Generasi (M) Sdn Bhd
 45
  CLPG Packaging Industries Sdn Bhd
 46
  Gateway Option Sdn Bhd
 47
  Synergistic Generation Sdn Bhd
 48
  Maces Sdn Bhd
 49
  Builtech Project Management Sdn Bhd
 50
  Union Vector Technologies Sdn Bhd

No.
   Winners List 2008
 1
  Focal Manufacturing Sdn Bhd
 2
  Trans Niaga Sdn Bhd
 3
  Farmcochem Sdn Bhd
 4
  White Cafe Sdn Bhd
 5
  Plenitude Tebrau Sdn Bhd
 6
  Woodlandor Wood Products Sdn Bhd
 7
  MM Vitaoils Sdn Bhd
 8
  MediaBanc Sdn Bhd
 9
  Pantech Steel Industries Sdn Bhd
 10
  Gateway Option Sdn Bhd
 11
  Union Vector Technologies Sdn Bhd
 12
  UWC Technology Sdn Bhd
 13
  Victory Recovery Sdn Bhd
 14
  Lee Soon Seng Plastic Industries Sdn Bhd
 15
  Venus Tooling Corporation Sdn Bhd
 16
  IS Services Technology Sdn Bhd
 17
  Muar Ban Lee Engineering Sdn Bhd
 18
  Chek Hup Sdn Bhd
 19
  Brightyield Sdn Bhd
 20
  Yong Fong Rubber Industries Sdn Bhd
 21
  Hadgente Design Sdn Bhd
 22
  Synergistic Generation Sdn Bhd
 23
  Inspidea Sdn Bhd
 24
  Maces Sdn Bhd
 25
  South-Pacific Aim (M) Sdn Bhd
 26
  Coraza Systems (M) Sdn Bhd
 27
  Flexiwood Sdn Bhd
 28
  Home Upholstery Industries Sdn Bhd
 29
  Universal NutriBeverage Sdn Bhd
 30
  AKTY Technologies Sdn Bhd
 31
  DPI Sdn Bhd
 32
  Seong Hin Precision Engineering Sdn Bhd
 33
  Adtech Malaysia Sdn Bhd
 34
  Adrian Yeo & Co
 35
  Lima Bintang Logistics Sdn Bhd
 36
  Hup Sheng Machinery & Industry Sdn Bhd
 37
  Best Cosmetics Laboratories Sdn Bhd
 38
  Valser Engineering Sdn Bhd
 39
  Multi-B Sdn Bhd
 40
  AFI Brake (M) Sdn Bhd
 41
  Zeltrans Sdn Bhd
 42
  Kibaru Manufacturing Sdn Bhd
 43
  Natural Arrangement Sdn Bhd
 44
  Attractive Venture (JB) Sdn Bhd
 45
  AXP Solutions Sdn Bhd
 46
  Teladan Setia Sdn Bhd
 47
  EDM Holdings Sdn Bhd
 48
  Prestigious Discovery Sdn Bhd
 49
  Reka Setia Playground Sdn Bhd
 50
  PDI Design & Associates Sdn Bhd

No.
   Winners List 2007
 1
  Top Glove Sdn Bhd
 2
  Mydin Mohamed Holdings Bhd
 3
  ABX Express (M) Sdn Bhd
 4
  Bintulu Edible Oils Sdn Bhd
 5
  United Logistics Sdn Bhd
 6
  Teras Teknologi Sdn Bhd
 7
  Gateway Option Sdn Bhd
 8
  TT Vision Technologies Sdn Bhd
 9
  Cape Technology Sdn Bhd
 10
  KEU Control Engineering Sdn Bhd
 11
  Maphilindo International Sdn Bhd
 12
  Kibaru Manufacturing Sdn Bhd
 13
  TTDI Development Sdn Bhd
 14
  Kuantan Specialist Hospital SB
 15
  Ampang Puteri Specialist Hospital
 16
  Fujiaire (M) Sdn Bhd
 17
  Multi-B Sdn Bhd
 18
  Medical Centre (Johore) Sdn Bhd
 19
  GIVI Asia Sdn Bhd
 20
  Chek Hup Sdn Bhd
 21
  Tai Ye Framewoods (M) Sdn Bhd
 22
  Fortune Laboratories Sdn Bhd
 23
  J Foong Technologies Sdn Bhd
 24
  Ideal Homes Properties Sdn Bhd
 25
  Macro Kiosk Bhd
 26
  Maces Sdn Bhd
 27
  Lee Soon Seng Plastic Industries SB
 28
  Alphamatic Systems Sdn Bhd
 29
  Focus Dynamic Drives Sdn Bhd
 30
  Fu Frozen Enterprise (M) Sdn Bhd
 31
  SterilGamma (M) Sdn Bhd
 32
  Pusat Pakar Tawakal Sdn Bhd
 33
  DPI Sdn Bhd
 34
  RNZ Intergrated (M) Sdn Bhd
 35
  Thumbprints Utd Sdn Bhd
 36
  Teck See Plastic Sdn Bhd
 37
  CLPG Packaging Industries Sdn Bhd
 38
  MM Vitaoils Sdn Bhd
 39
  Eonlipids Sdn Bhd
 40
  Coraza Systems (M) Sdn Bhd
 41
  Masterskill (M) Sdn Bhd
 42
  Puncak Generasi (M) Sdn Bhd
 43
  Sushi Kin Sdn Bhd
 44
  Smart Reader Worldwide Sdn Bhd
 45
  Tonn Cable Sdn Bhd
 46
  Pecca Leather Sdn Bhd
 47
  Serba Dinamik Sdn Bhd
 48
  Moltec Precision Sdn Bhd
 49
  Golden Frontier Packaging Sdn Bhd
 50
  K-One Technology Sdn Bhd

No.
   Winners List 2006
 1
  Riverstone Resources Sdn Bhd
 2
  Secret Recipe Cakes & Caf? SB
 3
  Sipro Plastic Industries Sdn Bhd
 4
  Maxter Glove Manufacturing SB
 5
  Sumber Terang Sdn Bhd
 6
  CCM Fertilizers Sdn Bhd
 7
  Lee Soon Seng Plastic Industries SB
 8
  Pos Ad Sdn Bhd
 9
  Muar Ban Lee Engineering Sdn Bhd
 10
  Cabinet Industries Sdn Bhd
 11
  Gas Malaysia Sdn Bhd
 12
  Tokai Lightning Protection Sdn Bhd
 13
  Kendek Products Sdn Bhd
 14
  Sushi Kin Sdn Bhd
 15
  Modern Mum Sdn Bhd
 16
  Thosco Treatech Sdn Bhd
 17
  MMC Oil & Gas Engineering SB
 18
  MTS Fibromat (M) Sdn Bhd
 19
  Kewpump (M) Sdn Bhd
 20
  CE Technology Berhad
 21
  LKT Manufacturing Sdn Bhd
 22
  Smart Reader Worldwide Sdn Bhd
 23
  Mega Kabel Sdn Bhd
 24
  NLY Sdn Bhd
 25
  Tunas Manja Sdn Bhd
 26
  Maphilindo International Sdn Bhd
 27
  Barkath Co-Ro Manufacturing SB
 28
  Macro Kiosk Bhd
 29
  Focus Dynamic Drives Sdn Bhd
 30
  Kibaru Manufacturing Sdn Bhd
 31
  Hing Tai (Twenty Twenty) Sdn Bhd
 32
  UMMI Manufacturing Sdn Bhd
 33
  Sirijaya Industries Sdn Bhd
 34
  Kuantan Specialist Hospital SB
 35
  MITTI Cables Mfg Sdn Bhd
 36
  Moltec Precision Sdn Bhd
 37
  Tai Ye Framewoods (M) Sdn Bhd
 38
  DPI Sdn Bhd
 39
  Ideal Concept Intelligence Sdn Bhd
 40
  Masterfoam Industries Sdn Bhd
 41
  Redring Solder (M) Sdn Bhd
 42
  Demand Options Sdn Bhd
 43
  Xenso Group Sdn Bhd
 44
  Xen Business Solutions Sdn Bhd
 45
  Tatawa Industries (M) Sdn Bhd
 46
  Upeca Engineering Sdn Bhd
 47
  Autoventure Mando Sdn Bhd
 48
  Supreme OEA Trading & Services
 49
  Swift Energy Sdn Bhd
 50
  Alumtan Union Metal Sdn Bhd

No.
   Winners List 2005
 1
  QDOS Flexcircuits Sdn Bhd ?
 2
  SMR HR Technologies Sdn Bhd
 3
  AFOOFA Solutions Sdn Bhd
 4
  Plenitude Holdings Sdn Bhd
 5
  Imaspro Resources Sdn Bhd
 6
  LKL Advance Metaltech Sdn Bhd
 7
  Hicom-Honda Mfg (M) Sdn Bhd
 8
  Lee Soon Seng Plastic Industries SB
 9
  Top Glove Sdn Bhd
 10
  New Star Food Industries Sdn Bhd
 11
  Ipoh Specialist Hospital
 12
  Khun Heng Engineering Works SB
 13
  Greatpac Sdn Bhd
 14
  Supportive Technology Sdn Bhd
 15
  Saiko Rubber (M) Sdn Bhd
 16
  Riverstone Resources Sdn Bhd
 17
  Sushi Kin Sdn Bhd
 18
  Atsa Architects Sdn Bhd
 19
  Kendek Products Sdn Bhd
 20
  Scenic Moulding (M) Sdn Bhd
 21
  Cape Technology Sdn Bhd
 22
  J & C Pacific Sdn Bhd
 23
  Techfast Manufacturing Sdn Bhd
 24
  S.G Silk Screen Industries Sdn Bhd
 25
  YGL Consulting Sdn Bhd
 26
  QL Foods Sdn Bhd
 27
  Juteras Sdn Bhd
 28
  SSF Sdn Bhd
 29
  Munchy Food Industries Sdn Bhd
 30
  New Technics Car Audio Sdn Bhd
 31
  Sun Rubber Industries Sdn Bhd
 32
  ViTrox Technologies Sdn Bhd
 33
  Taylor's College Sdn Bhd
 34
  K-One Industry Sdn Bhd
 35
  Next Telecommunications Sdn Bhd
 36
  Ivory Square Sdn Bhd
 37
  Zeito Plastic Components Sdn Bhd
 38
  Pharmaserv Alliances Sdn Bhd
 39
  Jadi Imaging Technologies Sdn Bhd
 40
  Johor Specialist Hospital Sdn Bhd
 41
  Virtual Couch Industries Sdn Bhd
 42
  Hai-O Raya Berhad
 43
  Puteri Specialist Hospital
 44
  Tong Lee Hardware & Timber Sdn Bhd
 45
  Damansara Specialist Hospital Sdn Bhd
 46
  Asian Autotec Sdn Bhd
 47
  Dian Kreatif Sdn Bhd
 48
  Inter-Enterprise Solutions Sdn Bhd
 49
  Sumber Terang Sdn Bhd
 50
  Vista Laser Eye Centre Sdn Bhd

No.
   Winners List 2004
 1
  Kawan Food Manufacturing Sdn Bhd ?
 2
  ViTrox Technologies Sdn Bhd
 3
  Aimwood Furniture Industries Sdn Bhd
 4
  Hicom-Honda Mfg (M) Sdn Bhd
 5
  Ipoh Specialist Hospital
 6
  Johor Specialist Sdn Bhd
 7
  Alliance Contract Manufacturing SB
 8
  Riverstone Resources Sdn Bhd
 9
  Fast Track Solution Sdn Bhd
 10
  Totalife (M) Sdn Bhd
 11
  Daya Polymer Sdn Bhd
 12
  Taspack Industrial Sdn Bhd
 13
  Ampang Puteri Specialist Hospital
 14
  TC Electronics Sdn Bhd
 15
  K-One Technology Sdn Bhd
 16
  Kimia Zue Huat Sdn Bhd
 17
  Qdos Flexicircuits Sdn Bhd
 18
  Top Glove Sdn Bhd
 19
  Scenic Moulding (M) Sdn Bhd
 20
  Siangtronics Technology Sdn Bhd
 21
  Mega Labels & Stickers Sdn Bhd
 22
  Guan Chong Cocoa Manufacturer SB
 23
  Supermax Glove Manufacturing SB
 24
  G-Tek Electronics Sdn Bhd
 25
  Adampak Graphics Sdn Bhd
 26
  Power Weld Sdn Bhd
 27
  General System Engineering Sdn Bhd
 28
  Secret Recipe Cakes & Cafe Sdn Bhd
 29
  Tatawa Industries (M) Sdn Bhd
 30
  YGL Consulting Sdn Bhd
 31
  New Star Food Industries Sdn Bhd
 32
  Tokai Engineering (M) Sdn Bhd
 33
  Fumakilla Malaysia Berhad
 34
  Cocoaland Industry Sdn Bhd
 35
  Goodway Rubber Industries Sdn Bhd
 36
  Lee Soon Seng Plastic Industries SB
 37
  Cypark Sdn Bhd
 38
  PPSC Industries Sdn Bhd
 39
  JPK (M) Sdn Bhd
 40
  Goodmaid Chemicals Corporation SB
 41
  Modern Mum Sdn Bhd
 42
  I-Systems Group Bhd
 43
  Teck See Plastic Sdn Bhd
 44
  JF Beauty Group Sdn Bhd
 45
  Sanichi Precision Mould Sdn Bhd
 46
  Kean Beng Lee Industries (M) Sdn Bhd
 47
  Teachfast Manufacturing Sdn Bhd
 48
  Munchy Food Industries Sdn Bhd
 49
  Sanland Marketing Sdn Bhd
 50
  S.G. Silk Screen Industries Sdn Bhd

No.
   Winners List 2003
 1
  Prestige Dynamics Industries SB ?
 2
  LY Furniture Sdn Bhd
 3
  Cosmopoint Sdn Bhd
 4
  QDOS Flexcircuits Sdn Bhd
 5
  Lee Soon Seng Plastic Industries SB
 6
  Top Glove Sdn Bhd
 7
  Greatpac Sdn Bhd
 8
  Stanson Group Sdn Bhd
 9
  ABX Express (M) Sdn Bhd
 10
  Eastern Alliance Trading Co (E.M.) SB
 11
  REDtone Communications Sdn Bhd
 12
  Boon Koon Vehicles Industries SB
 13
  MMC Oil & Gas Engineering Sdn Bhd
 14
  Riverstone Resources Sdn Bhd
 15
  Vista Laser Eye Center Sdn Bhd
 16
  Aimwood Furniture Industries SB
 17
  Tokai Engineering (M) Sdn Bhd
 18
  S.E. Printing (M) Sdn Bhd
 19
  Kean Beng Lee Industries (M) SB
 20
  Kawan Food Manufacturing Sdn Bhd
 21
  e-pay (M) Sdn Bhd
 22
  Sipro Plastic Industries Sdn Bhd
 23
  Secret Recipe Cakes & Caf? Sdn Bhd
 24
  U-Lik (M) Sdn Bhd
 25
  Podoyo Plastics Industries (M) SB
 26
  CMC Engineering Sdn Bhd
 27
  Selia-Tek Sdn Bhd
 28
  Cito Marketing (M) Sdn Bhd
 29
  The Esquire Kitchen Sdn Bhd
 30
  Pacific Impact Industries (M) Sdn Bhd
 31
  JF Beauty Group Sdn Bhd
 32
  DK Leather Seats Sdn Bhd
 33
  Tricubes Computers Sdn Bhd
 34
  Good Way Rubber Industries Sdn Bhd
 35
  J.B Pharmacy Group Sdn Bhd
 36
  S.G. Silk Screen Industries Sdn Bhd
 37
  Kumpulan Jebco (M) Sdn Bhd
 38
  Hextar Chemicals Sdn Bhd
 39
  SterilGamma (M) Sdn Bhd
 40
  Mayfair Bodyline Sdn Bhd
 41
  Method Enterprise Sdn Bhd
 42
  Pipesway Furniture Sdn Bhd
 43
  Hardmetal Knives Sdn Bhd
 44
  Fumakilla Malaysia Berhad
 45
  Stable-Win Sdn Bhd
 46
  Saiko Rubber (M) Sdn Bhd
 47
  Lee Swee Kiat Holdings Sdn Bhd
 48
  New Star food Industries Sdn Bhd
 49
  Craftronics Sdn Bhd
 50
  APM Auto Electrics Sdn Bhd

No.
   Winners List 2002
 1
  Pentamaster Engineering (M) SB
 2
  JPK (M) Sdn Bhd
 3
  LY Furniture Sdn Bhd
 4
  Favelle Favco Cranes (M) Sdn Bhd
 5
  DAG Electrophonic Sdn Bhd
 6
  Baswood Industries Sdn Bhd
 7
  DK Leather Seats Sdn Bhd
 8
  Penerbitan Pelangi Sdn Bhd
 9
  Cosmopoint Sdn Bhd
 10
  Sunway Engineering Sdn Bhd
 11
  Axis Systems Sdn Bhd
 12
  REDtone Telecommunications SB
 13
  Kumpulan Jebco (M) Sdn Bhd
 14
  Ace-Tex Plastic Sdn Bhd
 15
  Lo Hong Ka Sdn Bhd
 16
  Sitamas Environmental Systems SB
 17
  Ipoh Specialist Hospital (Medical Associates Sdn Bhd)
 18
  INS Enterprise Sdn Bhd
 19
  JSP Consulting Sdn Bhd
 20
  Lee Soon Seng Plastic Industries SB
 21
  Flexline Furniture Industries Sdn Bhd
 22
  Ornapaper Industry (M) Sdn Bhd
 23
  B&Z Plastic Industry Sdn Bhd
 24
  SPI Plastic Industries (M) Sdn Bhd
 25
  PPH Printing & Packaging (Penang) SB
 26
  Top Glove Sdn Bhd
 27
  CMC Engineering Sdn Bhd
 28
  U-Lik (M) Sdn Bhd
 29
  Jemaramas Jaya Sdn Bhd
 30
  Sunway College Sdn Bhd
 31
  Mega Kabel Sdn Bhd
 32
  Bonafile Shipbuilders & Repairs SB
 33
  Sirijaya Industries Sdn Bhd
 34
  Lee Swee Kiat Holdings Sdn Bhd
 35
  Teck See Plastic Sdn Bhd
 36
  Sterilgamma (M) Sdn Bhd
 37
  PPH Printing & Packaging (Kulim) SB
 38
  Changhuat Plastic Industries SB
 39
  Upeca Engineering Sdn Bhd
 40
  Kawan Food Manufacturing Sdn Bhd
 41
  Industrial Quality Management SB
 42
  Eastern Alliance Trading (Sarawak) Sdn Bhd
 43
  Goodmaid Chemicals Corporation SB
 44
  Kota Minerals & Chemicals Sdn Bhd
 45
  Secret Recipe Cakes & Caf? Sdn Bhd
 46
  Subalipack (M) Sdn Bhd
 47
  Bee Lian Plastic Industries Sdn Bhd
 48
  Multi Cargo Express Sdn Bhd
 49
  Twins Furniture Manufacturer Sdn Bhd
 50
  Benden Production Sdn Bhd

No.
   Winners List 2001
 1
   ??? Kein Hing Industry Sdn Bhd
 2
  Teck See Plastic Sdn Bhd
 3
  KNM Steel Sdn Bhd
 4
  TFP Precision Industries Sdn Bhd
 5
  Sanko Kasei (M) Sdn Bhd
 6
  Penerbitan Pelangi Sdn Bhd
 7
  O.Y.L. Electronics Sdn Bhd
 8
  Top Glove Sdn Bhd
 9
  PPH Printing & Packaging (Kulim) SB
 10
  England Optical Group
 11
  Adampak Graphics Sdn Bhd
 12
  Focus Point Vision Care Group SB
 13
  Dream-Mate Furniture Manufacturer
 14
  Azman Hamzah Plastik Sdn Bhd
 15
  Likom Plastic Industries Sdn Bhd
 16
  JSP Consulting Sdn Bhd
 17
  Metronic Engineering Sdn Bhd
 18
  London Biscuits Berhad
 19
  Jemaramas Jaya Sdn Bhd
 20
  Lee Swee Kiat Holdings Sdn Bhd
 21
  Powernet Industries Sdn Bhd
 22
  Kualiti Alam Sdn Bhd
 23
  Comprehensive Auto Restoration
 24
  Tatawa Industries (M) Sdn Bhd
 25
  G.B. Kuari Sdn Bhd
 26
  Subalipack (M) Sdn Bhd
 27
  Institut Teknologi Federal Sdn Bhd
 28
  Nesh Marketing Sdn Bhd
 29
  INS Enterprise Sdn Bhd
 30
  Hardmetal Knives Sdn Bhd
 31
  Baswood Industries Sdn Bhd
 32
  Emas Kiara Sdn Bhd
 33
  K.G. Pastry Manufacturing Sdn Bhd
 34
  Multi Cargo Express Sdn Bhd
 35
  Durachem Sdn Bhd
 36
  Furniweb Manufacturing Sdn Bhd
 37
  Point-Of-Sale Advertising Sdn Bhd
 38
  Linaco Manufacturing (M) Sdn Bhd
 39
  PPSC Industries Sdn Bhd
 40
  BCM Electronics Corporation Sdn Bhd
 41
  Evermal Industry Sdn Bhd
 42
  Master-Pack Sdn Bhd
 43
  Syarikat Sin Kwang Plastic Industries
 44
  Trisilco Folec Sdn Bhd
 45
  Munchy Food Industries Sdn Bhd
 46
  Nexus Electronics Sdn Bhd
 47
  Bin Bin Knitwear Manufacturer Sdn Bhd
 48
  Lee Soon Seng Plastic Industries SB
 49
  Engtex Sdn Bhd
 50
  Mitsutoyo Electronic Industries Sdn Bhd

No.
   Winners List 2000
 1
  Kian Sdn Bhd ?
 2
  Top Glove Sdn Bhd
 3
  Asia Pacific Institute of Info. Tech.
 4
  VMS Technology Sdn Bhd
 5
  Adampak Graphics Sdn Bhd
 6
  Bin Bin Knitwear Manufacturer SB
 7
  HeiTech Padu Berhad
 8
  Teck See Plastic Sdn Bhd
 9
  Xian Leng Trading Sdn Bhd
 10
  Silver Bird Group Bhd
 11
  England Optical Group (M) Sdn Bhd
 12
  Penerbitan Pelangi Sdn Bhd
 13
  Golden Fresh Sdn Bhd
 14
  Likom Plastic Industries Sdn Bhd
 15
  P.J. Indah Sdn Bhd
 16
  K.G. Pastry Manufacturing Sdn Bhd
 17
  Upha Corporation (M) Sdn Bhd
 18
  TSI Holdings Sdn Bhd
 19
  Transpersonal Resources (M) SB
 20
  Cosmopoint Sdn Bhd
 21
  EonMetall Technology Sdn Bhd
 22
  Oriental Assemblers Sdn Bhd
 23
  PPSC Industries Sdn Bhd
 24
  Packaging Sales & Services (M) SB
 25
  T.R Hamzah & Yeang Sdn Bhd
 26
  Kein Hing Industry Sdn Bhd
 27
  Mega Air-Conditioning Sdn Bhd
 28
  Sedaya College Sdn Bhd
 29
  Light Style Sdn Bhd
 30
  D.G Kom Sdn Bhd
 31
  GeneSys Software Sdn Bhd
 32
  Datascan (M) Sdn Bhd
 33
  Sri Johani Sdn Bhd
 34
  Syarikat Sin Kwang Plastic Industries SB
 35
  Lee Swee Kiat Holdings Sdn Bhd
 36
  S.G.G. Furniture Marketing Sdn Bhd
 37
  Integrated Audio Visual Sdn Bhd
 38
  Accurate Networks & Systems Integration SB
 39
  PTR Integrated Corportation Sdn Bhd
 40
  Seri Modalwan Sdn Bhd
 41
  Sirijaya Industries Sdn Bhd
 42
  Maxter Glove Manufacturing Sdn Bhd
 43
  SKB Shutters Manufacturing Sdn Bhd
 44
  Binary College
 45
  PPH Printing & Packaging (Kulim) SB
 46
  INS Enterprise Sdn Bhd
 47
  Ipoh Specialist Centre (Medical Associates Sdn Bhd)
 48
  Handsafe Products Sdn Bhd
 49
  Mawood Industries Sdn Bhd
 50
  Furniweb Manufacturing Sdn Bhd

No.
   Winners List 1999
 1
  Unico Technology Berhad
 2
  Kian Sdn Bhd
 3
  Signtech (Malaysia) Sdn Bhd
 4
  Kein Hing Industry Sdn Bhd
 5
  England Optical Group (M) Sdn Bhd
 6
  Teck See Plastic Sdn Bhd
 7
  Top Glove Sdn Bhd
 8
  Asia Pacific Institute of Information Technology
 9
  RES Malaysia Sdn Bhd
 10
  Prodelcon Sdn Bhd
 11
  Agricultural Chemicals Sdn Bhd
 12
  Peresscol Sdn Bhd
 13
  Asia Pacific Microspheres Sdn Bhd
 14
  Prestige Packages Sdn Bhd
 15
  KNM Steel Construction Sdn Bhd
 16
  Standard Confectionery Sdn Bhd
 17
  Azman Hamzah Plastic Sdn Bhd
 18
  Kilang Rantai S.A. Sdn Bhd
 19
  Handsafe Products Sdn Bhd
 20
  Kulim Packages Sdn Bhd
 21
  Axis Network Design Consultants SB
 22
  TSI Holdings Sdn Bhd
 23
  B & Z Plastic Industry Sdn Bhd
 24
  Golden Fresh Sdn Bhd
 25
  Oriental Assemblers Sdn Bhd
 26
  United MS Electrical MFG (M) Sdn Bhd
 27
  Dectra Sdn Bhd
 28
  Agensi Pekerjaan Jen Software Professional SB
 29
  Lion Plastic Industries Sdn Bhd
 30
  Omega Semiconductor Sdn Bhd
 31
  T.R. Hamzah & Yeang Sdn Bhd
 32
  Bin Bin Knitwear Manufacturing Sdn Bhd
 33
  K.G. Pastry Manufacturing Sdn Bhd
 34
  Nagatrend Sdn Bhd
 35
  Naga DDB Sdn Bhd
 36
  Hextar Chemicals Sdn Bhd
 37
  Comfort Rubber Gloves Industries SB
 38
  Sedaya College Sdn Bhd
 39
  Vast Manufacturing Sdn Bhd
 40
  Senheng Electric Sdn Bhd
 41
  Kota Minerals & Chemicals Sdn Bhd
 42
  Mega Air-Conditioning Sdn Bhd
 43
  Hock Sin Leong Group Berhad
 44
  HeiTech Padu Sdn Bhd
 45
  PICO International (M) Sdn Bhd
 46
  G. B. Industries Sdn Bhd
 47
  Caelygirl (M) Sdn Bhd
 48
  Xian Leng Trading Sdn Bhd
 49
  APM Coilspring Sdn Bhd
 50
  Epic: Omnilink Integrated Sdn Bhd

No.
   Winners List 1998
 1
  YTY Industry Sdn Bhd
 2
  Hartalega Sdn Bhd
 3
  Unico Technology Berhad
 4
  FCS Computer Systems Sdn Bhd
 5
  ISO Technology Sdn Bhd
 6
  Steamer Furniture Industries Sdn Bhd
 7
  ENG Teknologi Sdn Bhd
 8
  SinetiMed Latex Sdn Bhd
 9
  Supermax Glove Manufacturing SB
 10
  Nexus Electronics Sdn Bhd
 11
  G. B. Industries Sdn Bhd
 12
  Segari Energy Ventures Sdn Bhd
 13
   T.A. Furniture Industries Sdn Bhd
 14
  BCM Electronics Corporation Sdn Bhd
 15
  Evergrade Healthcare Products SB
 16
  Yun Ming Wood Industries Sdn Bhd
 17
  M.A.R Communications Support &Services Sdn Bhd
 18
   Prestigious Discovery Sdn Bhd
 19
  Takaso Rubber Products Sdn Bhd
 20
  O.Y.L. Condair Industries Sdn Bhd
 21
  Caelygirl (M) Sdn Bhd
 22
  Astar Marketing Sdn Bhd
 23
  Peresscol Sdn Bhd
 24
  Agensi Pekerjaan Jen Software Professional Sdn Bhd
 25
  Oriental Assemblers Sdn Bhd
 26
  Top Glove Sdn Bhd
 27
  Signtech (Malaysia) Sdn Bhd
 28
  Paradigm Precision Components SB
 29
  Malaysian AE Models Holdings Berhad
 30
  Mega Air-Conditioning Sdn Bhd
 31
  Telemas Corporation Sdn Bhd
 32
  Dynamic Mould Sdn Bhd
 33
  Zhulian Marketing (M) Sdn Bhd
 34
  Matrix Flavours & Fragrances Sdn Bhd
 35
  Kein Hing Industry Sdn Bhd
 36
  Delloyd Industries (M) Sdn Bhd
 37
  Unilon Packaging Sdn Bhd
 38
  HICOM-TECK SEE Manufacturing (M) SB
 39
  Forum Exposition Sdn Bhd
 40
  Fella Holding Berhad
 41
   Wagon Engineering Sdn Bhd
 42
  Automako Sdn Bhd
 43
   Asia Pacific Institute of Info. Tech.
 44
  CS Metal Industries (M) Sdn Bhd
 45
  Time Era Sdn Bhd
 46
  Naga DDB Sdn Bhd
 47
  Veritas Architects
 48
  Zhulian Goldcraft Sdn Bhd
 49
  Nagatrend Sdn Bhd
 50
  Hock Sin Leong Group Berhad

Get in Touch